close
Fixed Gear

Fixie (ostre koło) by Hellobikes to lekki rower podmiejski, inspirowany tymi, którzy żyją i jeżdżą w miastach na całym świecie. Zaprojektowany według idei funkcjonalnego minimalizmu. Konstrukcja roweru pozwala w łatwy i nieskrępowany sposób pokonywać trudne warunki ulicy (doły, korki..). Proste i wyraźne linie nadają mu piękny i naturalny wygląd...

Fixie (ostre koło) by Hellobikes to lekki rower podmiejski, inspirowany tymi, którzy żyją i jeżdżą w miastach na całym świecie. Zaprojektowany według idei funkcjonalnego minimalizmu. Konstrukcja roweru pozwala w łatwy i nieskrępowany sposób pokonywać trudne warunki ulicy (doły, korki..). Proste i wyraźne linie nadają mu piękny i naturalny wygląd, a pozycja jazdy zapewnia optymalną szybkość, wygodę i kontrolę.

Niskie koszty utrzymania, brak przerzutek i zbędnych akcesoriów sprawiają, że niewiele może się popsuć , a my możemy po prostu cieszyć się jazdą.

Fixie Hellobikes jest wyposażone w piastę tylną Flip-Flop, która umożliwia korzystanie ze stałego biegu lub wolnego biegu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ostrym kołem. Posiada dodatkowo przedni i tylny hamulec.

Fix-Fixie to świetna alternatywa dla tradycyjnych rowerów, to przede wszystkim moda i styl życia, nie tylko łatwy sposób poruszania się po mieście.

More

Fixed Gear There are 2 products.

Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items